KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14003248

nr 1400 3248

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, 19x15cm, yttermått inklusive ram: 19x25cm

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 31 maj 2021
kl 19:39:44

31/5 18:50:36 1      Vinnande bud